Jílek Karel (Moravičany 1896 - 1983 Brno)
Krajina, signováno a datováno vpravo dole K. Jílek 46, olej/karton, 49 x 59,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |